МРТ променезап'ясткового суглобу (зап'ястя)

« Назад

МРТ променезап'ясткового суглобу (зап'ястя)
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) променезап'ясткового суглобу є діагностичним методом, який використовується для вивчення структури та функції зап'ястя.

Під час проведення МРТ зап'ястя пацієнт розміщується на столі, який потім проковзує в тунель-подібний томограф. Під час процедури великі магнітні поля та радіові хвилі створюють детальне зображення внутрішніх структур зап'ястя.

МРТ променезап'ясткового суглобу дозволяє оцінити такі структури, як кістки, суглобні поверхні, хрящі, зв'язки, сухожилля та м'язи. Цей метод може виявити різні патології, такі як запалення, розтягнення, розриви зв'язок, артрит, кісткові деформації, травми та інші ураження.

МРТ зап'ястя безпечна та неінвазивна процедура, яка не використовує рентгенівські промені. Вона дозволяє отримати детальне зображення внутрішніх структур зап'ястя, що допомагає лікареві зробити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

МРТ променезап'ясткового суглобу зазвичай здійснюють у випадках, коли інші методи діагностики (наприклад, рентген або ультразвук) не дають достатньої інформації, або якщо підозрюються складніші проблеми з зап'ястям.

Після проведення МРТ лікар отримує детальні зображення зап'ястя, які дозволяють зробити точний діагноз та призначити необхідне лікування. Враховуючи отримані дані, можуть бути призначені фізіотерапія, реабілітаційні процедури, ліки або хірургічне втручання.

МРТ променезап'ясткового суглобу є надійним та ефективним методом діагностики, який дозволяє отримати детальну інформацію про стан зап'ястя та допомагає встановити правильний діагноз та призначити відповідне лікування.

https://mrt-ct.com.ua/mrt/mrt-suglobiv/mrt-promenezap-yastkovogo-suglobu